Błąd
  • The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component installed.
Drukuj

Wczasy Terapeutyczne sierpień 2017

 "MOJE DZIECKO CZASAMI MILCZY” – WCZASY TERAPEUTYCZNE 2017

Wczasy terapeutyczne odbędą się w dniach  5-12 sierpnia 2017 r. Są one przeznaczone dla rodzin i dzieci dotkniętych mutyzmem wybiórczym lub innymi zaburzeniami  lękowymi.

Celem  jest  dostarczenie rodzinie kompleksowej pomocy.  Program wczasów został przygotowany na podstawie wieloletnich doświadczeń pracy z rodzinami dzieci dotkniętych  mutyzmem wybiórczym;  wywiadów i obserwacji z całej Polski prowadzonych przez Poradnię „MÓWIĘ”.

Nasz program obejmuje zarówno zajęcia  terapeutyczne dla dzieci  i rodziców/opiekunów, jak również ofertę integracyjno-rekreacyjną.

 Warunkiem zakwalifikowania na wczasy, po zgłoszeniu mailowym, jest wypełnienie ankiety i odbycie konsultacji telefonicznej lub przez Skype. 

 Zajęcia poprowadzi zespół  terapeutów prowadzony przez Barbarę Ołdakowską-Żyłkę, założycielkę Poradnii Terapii Mutyzmu „MÓWIĘ”, terapeutkę z wieloletnim doświadczeniem; 

Miejsce wczasów to Polanika – nowoczesny ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy położony na terenie Gór Świętokrzyskich, w miejscowości Chrusty w Gminie Zagnańsk.  

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2017 roku

 Dodatkowe informacje tel: 602 236 963. e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Zapraszamy!

 Barbara Ołdakowska-Żyłka i zespół Poradni Mówię

 

Kontakt

Poradnia Terapii Mutyzmu "Mówię"
ul. Bonifraterska 15/12
Warszawa 00-203
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla specjalistów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. +48 602 236 963

Szkolenia dla specjalistów

Zapraszamy specjalistów oraz terapeutów na szkolenia z zakresu mutyzmu wybiórczego.

Więcej informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz tel. +48 602 236 963