Błąd
  • The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component installed.
Szkolenia w naszej Poradni są prowadzone z wykorzystaniem warsztatowych metod pracy. Ich interaktywny charakter pozwala wychodzić naprzeciw oczekiwaniom uczestników, którzy pragną poznać mutyzm wybiórczy, a także poszukują odpowiedzi na konkretne pytania dotyczące postępowania z milczącymi dziećmi.
 
Szkolenia stanowią ogromne źródło najbardziej aktualnej wiedzy na temat mutyzmu wybiórczego, a także okazję do wymiany niepowtarzalnych doświadczeń, tak jak niepowtarzalni są nasi podopieczni. Spotkania te pozwalają spojrzeć na dziecko z mutyzmem wybiórczym i jego trudności z różnych perspektyw, dzięki czemu jesteśmy w stanie wypracowywać optymalne rozwiązania, dostosowane do jego potrzeb i możliwości.
 
Do czołowych zalet naszych szkoleń należą:
- wsparcie w opracowywaniu programu pomocy adresowanego do konkretnego dziecka
- dostosowywanie szkoleń do potrzeb i oczekiwań odbiorców (szkolenia otwarte i dedykowane dla specjalistycznych ośrodków)
- oddzielne grupy dla rodziców i specjalistów
- szkolenia prowadzą terapeuci na co dzień prowadzący terapię z dziećmi
- pakiet materiałów szkoleniowych, zawierający najbardziej aktualną wiedzę zdobywaną w toku doświadczeń zespołu Poradni, konferencji i szkoleń prowadzonych przez czołowych specjalistów w dziedzinie mutyzmu wybiórczego (m. in. Maggie Johnson)

Nasze szkolenia przyczyniają się do realnego podnoszenia kwalifikacji specjalistów i umiejętności rodziców, które przekładają się na sukcesy w leczeniu dzieci z mutyzmem wybiórczym.

Ze szkoleń dla specjalistów korzystają:
 
- osoby indywidualne: psycholodzy, pedagodzy, nauczyciele, logopedzi, terapeuci integracji sensorycznej, terapeuci prowadzący własną praktykę
 
- zespoły poradni psychologiczno-pedagogicznych, specjalistycznych ośrodków terapeutycznych (publicznych i niepublicznych), przedszkoli, szkół.

Specjaliistów zapraszamy do udziału w szkoleniach prowadzonych zarówno w Warszawie, na terenie ośrodka, jak też na terenie całej Polski. Oferujemy szkolenia I stopnia (podstawowe) i II stopnia (dla zaawansowanych).

Kontakt

Poradnia Terapii Mutyzmu "Mówię"
ul. Bonifraterska 15/12
Warszawa 00-203
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla specjalistów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. +48 602 236 963

Szkolenia dla specjalistów

Zapraszamy specjalistów oraz terapeutów na szkolenia z zakresu mutyzmu wybiórczego.

Więcej informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz tel. +48 602 236 963