Błąd
  • The RokSprocket Module needs the RokSprocket Component installed.
Drukuj

Terapia dla dzieci

 girl2
Terapia dziecka nastawiona jest przede wszystkim na zrozumienie świata jego przeżyć i ma ułatwić dziecku poradzenie sobie z trudnymi uczuciami, których doświadcza. Lepsze zrozumienie tego, co dziecko przeżywa, powoduje zazwyczaj, że nie tylko terapeuta, ale przede wszystkim rodzice zyskują lepszy kontakt z dzieckiem.

Dzięki temu zarówno dziecko, jak i rodzice zaczynają czerpać od siebie nawzajem więcej radości i bliskości. To, żeby dziecko „normalnie" mówiło jest naszym celem, ale nasze doświadczenia wskazują, że mówienie pojawia się wtedy, gdy zmienia się i poprawia jakość relacji rodziców z dzieckiem.

Terapia dla dzieci prowadzona jest przez terapeutów współpracujących z poradnią „Mówię" lub rekomendowanych przez tę poradnię. Terapeuci współpracujący i rekomendowani są przeszkoleni przez eksperta poradni „Mówię" i uczestniczą w prowadzonych przez poradnię superwizjach i interwizjach.

 

Kontakt

Poradnia Terapii Mutyzmu "Mówię"
ul. Bonifraterska 15/12
Warszawa 00-203
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dla specjalistów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. +48 602 236 963

Szkolenia dla specjalistów

Zapraszamy specjalistów oraz terapeutów na szkolenia z zakresu mutyzmu wybiórczego.

Więcej informacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz tel. +48 602 236 963